Ciekawostki,  Projektowanie ubioru,  Przyjemne sZycie

Podsumowanie 8 edycji Slow Fashion

Wiosna powoli przedziera się przez deszczowe chmury. Nadchodzi czas kiedy ciepłe zimowe bluzy, swetry i kurtki można odłożyć w głąb szafy. To również dobry moment na zakup nowych ubrań oraz dodatków. Uczestnicy zeszłotygodniowej, 8 edycji Slow Fashion mieli okazję zapoznać się z propozycjami polskich projektantów, którzy tworzą w duchu slow. Atmosfera tych targów jest bardzo wyjątkowa. To zbiór ciekawych, inspirujących pomysłów, zrealizowanych z miłością i pasją, z najlepszych materiałów. Co więcej producentom jak i organizatorom zależy na propagowaniu zachowań proekologicznych.

….Dla wszystkich osób, które chciały spróbować swoich sił, zaprojektować i uszyć coś dla siebie, czekała specjalnie przygotowana strefa domowych maszyn krawieckich JUKI. Miałam przyjemność kolejny raz prowadzić warsztaty szycia, podczas których wspólnie szyliśmy torbo-worki. Dzięki wsparciu firmy Linexim mogliśmy zaproponować Wam wspaniały zbiór barwnych tkanin. Powstała niezliczona ilość pięknych projektów, uzupełnionych dziesiątkami metrów kolorowego sznurka. Niezwykle miło było mi poznać wszystkich uczestników, szczególnie tych, dla których był to pierwszy kontakt z maszyną. Świetnie radzili sobie również najmłodsi. Mam nadzieję, że Wasze dzieła sprawdzają się w codziennym użytkowaniu. Jeśli tym razem, nie mogliście być razem z nami – nic straconego. Na blogu znajdziecie film, jak krok po kroku uszyć worek.

….Dziękuję za Wasze liczne przybycie, niesamowitą dawkę uśmiechu i radości tworzenia! Dziękuję również organizatorom Slow Fashion oraz firmie Impall za zaproszenie oraz przedstawicielom Wytwórni Śliczności za pomoc w organizacji.

  

Pozdrawiam MJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *