Konkursy,  Projektowanie obuwia,  Projektowanie ubioru

Gala Finałowa Łódź Miastem Talentów

Za kulisami pełna gotowość. Spory spis pokazów biorących udział w Gali zawisł na drzwiach, filarach i przed wejściem na scenę. Modelki biorące udział w pierwszym pokazie przebrane w piękne suknie i kostiumy. Mimo stresu wyczuwalnego w powietrzu słychać wesołe rozmowy. Tak wyglądały ostatnie minuty przed rozpoczęciem Finałowej Gali konkursu Łódź Miastem Talentów. Na scenie prezentowali się finaliści – projektanci i tancerze oraz twórcy zasiadający w komisji i zaproszeni goście.

Moje ubrania i buty czekały gotowe na modelki, które uczestniczyły w kilku pokazach poprzedzających moje wystąpienie. Kilka minut przed samym wyjściem zmobilizowaliśmy się aby wszystko prezentowało się jak najlepiej. Usłyszeliśmy zapowiedź. Na ekranie ustawionym tuż przy wyjściu na scenę widziałam jak przygasły światła a potem wszystko ruszyło.

Po wszystkim, gdyby nie pędzący czas, uścisków i radości nie było by końca. Część dziewczyn szybko pobiegła się przebrać do kolejnego pokazu. A z resztą zrobiliśmy sobie pamiątkowe zdjęcia.

…..Zaprezentowałam kolekcję ubiorów oraz obuwia damskiego i męskiego na sezon wiosenno-letni. Zainspirowaną sztuką patchworku, z autorskim wzorem. (Zobacz również: Patchwork. Od konieczności po dzieło sztukiKlasyczne formy ubiorów wzbogacone zostały o dekoracyjne partie. Elementy patchworku nakleiłam na wyjątkową, drukowaną klejonkę, dzięki której również wewnętrzna część ubrania stała się interesująca. Podstawowy surowiec to jeans i tkaniny bawełniane pochodzące ze stoków produkcyjnych, próbników oraz z wszelkich znalezionych fragmentów materiałów z różnych zakątków świata. Dlaczego Blue? W tym konkursie mieliśmy za zadanie wyrazić siebie, swoją wrażliwość i osobowość, dlatego kolekcja oparta jest na bogatej gamie granatów, błękitów, turkusów. To nie dziwi chyba nikogo kto zna mnie prywatnie choć trochę : )

Jesteście ciekawi wyników? : ) Przyznano mi II miejsce!

 Zdjęcie udostępnione dzięki Harmony Art

Tego sukcesu nie byłoby gdyby nie pomoc moich najbliższych i zaprzyjaźnionych firm, które wsparły mnie przy realizacji. Serdecznie dziękuję:

Gratuluję wszystkim uczestnikom!

Pozdrawiam MJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *