Pracownia

Kiedy prawie 20 lat temu w rysunkowym bloku powstawały pierwsze szkice, kolorowe, dziecięce rysunki, trudno było przewidzieć dokąd zaprowadzi mnie moje hobby. Często z fikuśnych projektów mama próbowała rozszyfrować intencje autora i realizowała moje pierwsze “kreacje”. Mijały lata a ja konsekwentnie dążyłam do tego aby projektowanie ubioru stało się dla mnie czymś więcej niż tylko pasją. Najpierw Liceum Plastyczne, łódzkie ASP i Europejska Akademia Mody. Liczne kursy i szkolenia, a także praktyki w towarzystwie wspaniałych kobiet, które pokazały mi jak wygląda praca na wzorcowni. Przygotowanie realizacji szkolnych, kolekcji i pokazów dyplomowych – nie zawsze było łatwo, często bywały chwile zwątpienia, ale finał był owocny. Zaczęłam pisać bloga – o projektowaniu i szyciu. Ludzie, wydarzenia, spotkania, rozmowy – tak zaczęła się moja przygoda z prowadzeniem warsztatów szycia. Doświadczenia w pracy w sklepie z maszynami do szycia pozwoliło poznać od podszewki możliwości technologiczne. Wzloty i upadki – taka kolej rzeczy. Dziś postanowiłam wziąć los w swoje ręce – tak powstała Pracownia projektowa MYOU.
 
Rozwijamy skrzydła pod własną marką, przygotowujemy i realizujemy również projekty dla klientów, przyjmujemy przeszycia.
 
 
W naszym parku maszynowym posiadamy: dwie maszyny stebnowe (w tym jedną z zamkniętym obiegiem smarowania), dwa overlocki (4 i 5-nitkowy), renderkę, dziurkarkę, mereżkę oraz podszywarkę. Istnieje możliwość nawiązania współpracy w zakresie prowadzenia warsztatów szycia (np. podstawy szycia dla początkujących, warsztaty dla dzieci i młodzieży, szycie odzieży i akcesoriów na własny użytek, spotkania indywidualne).
 
 
Zachęcam do kontaktu
Małgosia